EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE: %20 İNDİRİM BAŞLADI!

Edirne Belediyesi, öğrencilere destek olmak ve onların sosyal yaşamlarına katkı sağlamak amacıyla bir kampanya başlattı. Artık Edirne Belediyesi’ne ait kafelerde tüm öğrencilere özel %20 indirim uygulanacak.

2024-04-25 13:23:04
EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE: %20 İNDİRİM BAŞLADI!

Edirne Belediyesi olarak gençlerimizin eğitim hayatlarına ve sosyal etkinliklere daha aktif katılımlarını teşvik etmek amacıyla sevindirici bir adım attı. Her gün yüzlerce misafirini ağırlayan Edirne Belediyesi kafelerinde tüm öğrencilere %20 indirim uygulanacak. Tüm öğrenciler, öğrenci kimliğini göstererek indirimden faydalanabilecek, lezzetli atıştırmalıkları, serinletici içecekleri veya sıcacık kahveleri daha uygun fiyatlarla deneyimleyebilecek.

“GENÇLER İSTEDİ BİZLER YAPTIK”

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, “Sevgili gençler, ülke olarak hepimiz zor zamanlardan geçiyoruz. Pandemi sonrası devam eden ekonomik krizin etkisi, gün geçtikçe arttı. Seçim sürecimizde gençlerimiz bizlerden indirim istemişti. Bizler de, gençlerimizin bütçelerine katkı sağlamak ve onların kentte daha keyifli zaman geçirmelerine olanak tanımak için bu indirimi başlatma kararı aldık." diyerek gençlerin taleplerine kulak verildiğini ve indirimin bu doğrultuda başlatıldığını belirtti.

Tüm öğrencileri Edirne Belediyelerine ait kafelere davet eden Başkan Gencan Akın, “Öğrencilerimizi Edirne Belediyesi'nin bu özel indiriminden faydalanmaya ve kafelerimizde keyifli vakitler yaşamaya davet ediyorum. Edirne sizlerle güzel sevgili gençler!” dedi.