BAŞKAN RECEP GÜRKAN, GÖREV SÜRESİ BOYUNCA YAPTIĞI ÇALIŞMALARI ANLATACAK

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 2014-2024 yılları arasında yaptığı tüm çalışmaları, Edirne’ye kazandırdığı tüm projeleri, “Nasıl Aldık, Nasıl Bırakıyoruz” sunumu ile Edirnelilerle paylaşacak.

2024-03-22 13:20:04
BAŞKAN RECEP GÜRKAN, GÖREV SÜRESİ BOYUNCA YAPTIĞI ÇALIŞMALARI ANLATACAK

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 10 yıllık görev süresi boyunca hayata geçirdiği, Edirne’ye kazandırdığı hizmetlerini Edirneliler ile paylaşmaya hazırlanıyor.

Temel belediyecilik hizmetlerinden, Edirne'nin kültürel ve sosyal alanlarına sunduğu katkılara kadar, Edirne’yi geleceğe taşıyacak birçok projeye imza atan Gürkan, 31 Mart’ta 10 yıllık görev süresinin de sonuna geliyor.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 10 yıllık görev süresi boyunca yaptığı tüm çalışmaları bir kez daha hatırlatacak, “Nasıl Aldık, Nasıl Bırakıyoruz” sunumu ile Edirnelilerle paylaşacak.

25 Mart Pazartesi günü Saat: 13.30’da Atatürk Kültür Merkezi ve Belediye Konservatuvarı’nda gerçekleştirilecek bu önemli buluşmaya tüm Edirne halkını davet eden Başkan Gürkan,“ 2014’te devraldığım ve iki dönem boyunca bana “EVET” diyen hemşehrilerimin desteğiyle sürdürdüğüm görev süremin sonuna geldiğim şu günlerde; 10 yıldan bu yana hayata geçirdiğimiz önemli hizmetleri hatırlayacak ve “Nasıl Aldık, Nasıl Bırakıyoruz” sunumunu sizlerle paylaşacağım. Bu buluşmada sizlerle birlikte olmaktan sonsuz mutluluk duyacağım. Tüm hemşehrilerimi bekliyorum ” dedi.