BAŞKAN GÜRKAN, İLK GÜN HEYECANINA ORTAK OLDU!

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi’ni ziyaret ederek, öğretmenlerin ve öğrencilerin ilk gün heyecanına ortak oldu. Minik öğrenciler ile sohbet ederek, onlarla keyifli anlar yaşayan Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Sevgili çocuklarım sizler bizim istikbalimizsiniz! Hepinize Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde yıldız gibi parlayacağınız bir gelecek diliyorum” dedi.

2023-09-11 13:53:52
BAŞKAN GÜRKAN, İLK GÜN HEYECANINA ORTAK OLDU!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla 11 Temmuz 2021 tarihinde açılan ve eğitim öğretim faaliyetlerine Eylül 2021’de başlayan Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı büyük bir heyecanla başladı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da öğrencileri ve öğretmenleri yalnız bırakmayarak, onların ilk gün heyecanına ortak oldu.

Sınıfları tek tek gezen Belediye Başkanı Recep Gürkan, minik öğrencilerle sohbet etti, keyifli anlar yaşadı.  Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde bu yıl 8 ayrı sınıfta 112 öğrencinin eğitim ve öğretim göreceğini belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “2021 yılının Eylül ayında eğitim ve öğretime başlayan kreşimizde, Atatürk ilke ve devrimleri ışığında çocuklarımıza en iyi eğitimi vermeye devam ediyoruz. Kreşimize talep her geçen gün daha da artıyor. Tüm ailelerimize bizlere duydukları güven için bir kez daha teşekkür ediyorum. Çocuklarımız burada hem eğlenecek hem de öğretmenleri eşliğinde ilkokul dönemine hazırlık yapacak” diye konuştu.

Bugün okullarına kavuşan tüm öğrencilere de başarılar dileyen Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Sevgili çocuklarım sizler bizim istikbalimizsiniz! Hepinize Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde yıldız gibi parlayacağınız bir gelecek diliyorum” dedi.