BAŞKAN FİLİZ GENCAN AKIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, “Yepyeni umutların filizlendiği bu güzel bahar ayında Ramazan Bayramı’nı da kutlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramı’nın başta memleketimin güzel insanları Edirneliler olmak üzere tüm dünyaya barış, mutluluk, neşe getirmesini diliyorum. Ramazan Bayramı’mız kutlu olsun” dedi.

2024-04-05 16:21:15
BAŞKAN FİLİZ GENCAN AKIN’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda şunlara yer verdi;

“Sevgili Edirneliler, 31 Mart seçimlerinin ardından Edirne halkının takdiri ile Edirne Belediye Başkanlığı görevine getirilmenin mutluluğunu ve gurunu yaşıyorum. Edirne’nin ilk kadın Belediye Başkanı olarak, büyük bir onurla yerine getireceğim görev sürem boyunca her vatandaşımızın eşit, adil bir hizmet alması için çalışacak; çocuklarımızın, gençlerimizin ve kadınlarımızın aydınlık yarınları için mücadele edeceğim.

Birlik, beraberlik ve huzur içinde geçirdiğimiz Ramazan ayını ise nihayet tamamladık. Şimdi Ramazan Bayramı ile birliğimizi, beraberliğimizi daha da pekiştirecek, hep birlikte sevgiyi, iyiliği ve bereketi paylaşacağız. Huzurun, barışın ve kardeşliğin şehrinde herkesin mutlulukla yaşayacağımız bir bayram geçirmesi ise en büyük temennimiz. 

Edirne Belediyesi olarak, sizlerin huzuru, güvenliğini ve mutluluğu için bizlerde bayram süresi boyunca çalışmalarımıza devam edecek, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için nöbetçi ekiplerimiz bayram boyunca 7/24 görev başında olacak. 

Bayramlar, sevgi, barış ve dostluğun pekiştiği, birliğimizin daha da güçlendiği özel zamanlardır. Sevgili hemşehrilerim, sizlerin sevgisi ve güveni ile inanıyorum ki Edirne’mize hizmet yolunda daha da güçlenecek; Edirne’mizin geleceği için hep birlikte var gücümüzle çalışacağız.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı’nın başta memleketimin güzel insanları Edirneliler olmak üzere tüm dünyaya barış, mutluluk, neşe getirmesini diliyorum. Huzur, neşe, mutluluk içinde geçireceğimiz nice bayramlarımız olsun. Ramazan Bayramı’mız kutlu olsun”