BAŞKAN FİLİZ GENCAN AKIN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Edirne Valisi Yunus Sezer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Berat Acar, İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun ve İl Jandarma Komutanı J.ALB. Hacı Ali Büber, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi ile göreve gelen Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

2024-04-15 15:38:12
BAŞKAN FİLİZ GENCAN AKIN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Edirne Valisi Yunus Sezer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Berat Acar, İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun ve İl Jandarma Komutanı J.ALB. Hacı Ali Büber, Belediye Bandosu’nun ezgileri eşliğinde Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın tarafından kapıda karşılandı.

Ardından, Başkanlık makamında gerçekleşen toplantıda; Başkan Akın, Edirne Belediyesi'nin mevcut hizmetleri ve gelecek projeleri hakkında protokole detaylı bilgiler verdi. Serhad Şehri Edirne’nin gelişmesi, ilerlemesi ve kalkınması için yapılacak çalışmalar konuşuldu.

Edirne Belediye Başkanı Av. Filiz Gencan Akın; Edirne Valisi Yunus Sezer, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Berat Acar, İl Emniyet Müdürü Onur Karaburun ve İl Jandarma Komutanı J.ALB. Hacı Ali Büber’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, birlikte çalışarak Edirne'nin daha da ileriye gitmesi için gerçekleştirilecek tüm iş birliklerine hazır olduklarını belirtti.