ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Altyapı çalışmaları tamamlanan Karaağaç Mahallesi ve Abdi İpekçi Caddesi’nde asfaltlama çalışmaları sona yaklaşıyor. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Ekiplerimiz, kentimizdeki tüm bozuk yolları asfaltlamak için büyük bir mesai harcıyor. Çalışmalarımız belli bir plan dahilinde hızla ilerliyor” dedi.

2023-09-08 14:42:54
ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Edirne Belediyesi tarafından kent genelinde başlattığı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Edirne Belediyesi bir tarafından İçme Suyu Şebekesi, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Toplama hatlarını yenilirken, altyapısı tamamlanan yerlerde ise üstyapı çalışmalarını gerçekleştiriyor. Altyapı çalışmaları tamamlanan sokaklar ve caddelerde bozulan yollara asfalt atılarak, vatandaşların konforu ve trafiğin güvenliği sağlanıyor.

Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfaltlama çalışmalarını Karaağaç Mahallesi ve Abdi İpekçi Caddesi’nde sürdürdüğünü belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Altyapı çalışmaları tamamlanan Karaağaç Mahallesi’nde Dilaverbey Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Suadiye Caddesi, Halisiye Caddesi ve Fevziye Sokak’ta asfaltlama işlemleri sona yaklaşıyor. Ekiplerimiz, yarın Karaağaç Buzhane ve Fen Lisesi güzergahında asfaltlama çalışmalarına başlayacak” dedi.

Bir diğer ekibinde asfaltlama çalışmalarına Abdi İpekçi Caddesi’nde devam ettiğini belirten Gürkan, “Buradaki çalışmalarımız da tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz, Abdi İpekçi Caddesi Şehit Cem Dilay Kerman Bulvarı ile Mevlana Camii arasındaki güzergahta sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor. Ekiplerimiz, kentimizdeki tüm bozuk yolları asfaltlamak için büyük bir mesai harcıyor. Çalışmalarımız belli bir plan dahilinde büyük bir hızla ilerliyor. Halkımız hiç merak etmesin sezon bitmeden tüm bozuk yollarımız asfaltlanacak” diye konuştu.