METİN ŞENTÜRK, KADINLAR İÇİN SÖYLEYECEK

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan 8 Mart Kadınlar Günü’nde ünlü sanatçı Metin Şentürk, en güzel şarkılarını Edirneli kadınlar için seslendirecek.
METİN ŞENTÜRK, KADINLAR İÇİN SÖYLEYECEK
05 Mart 2019 - 15:29
Güncelleme: 05 Mart 2019 - 15:31

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 8 Mart Kadınlar Günü’nde ünlü sanatçı Metin Şentürk’ün, en güzel şarkılarını Edirneli kadınlar için seslendireceğini söyledi.

Konserin 8 Mart Cuma Günü Saat: 20.00’da Saraçlar Caddesi’nde gerçekleştirileceğini belirten Gürkan; tüm Edirnelileri konsere davet ederek, ““Sadece 8 Mart değil her gün kadınların günü, her gün insanlığın günü, her gün sevginin ve hoşgörünün günü. Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yürekten kutluyorum. Dünyanın yarısını kadınlar; diğer yarısını da kadınların yetiştirdikleri oluşturur. Kadının elinin değmediği hiçbir şey güzel ve kusursuz olamaz. İşte biz bu bilinçle, kadınlarımızdan aldığımız güç ve destekle her zaman onların yanında olmaya;  kadınlarımız ile birlikte kentimizi geleceğe taşımaya devam ediyoruz. En büyük hedefimiz, en büyük temennimiz ise kadınlarımızın sosyal, siyasal ve iş yaşamında hak ettiği yere gelmesi. Bizler biliyoruz ki bir ülke, bir kent ancak ve ancak kadınlarla güçlü; kadınlarla güzel ve kadınlarla daha yaşanılabilir olur. Bu hedefle çalışmaya daha çok çalışmaya devam ediyoruz ” dedi

METİN ŞENTÜRK, KADINLAR İÇİN SÖYLEYECEK