MEMURA YÜZDE YÜZ DESTEK

Edirne Belediyesi, yetkili sendika olan Tüm Yerel-Sen ile 1 Ocak 2022’de geçerli olmak üzere belediyede çalışan memurlara ödenecek olan Sosyal Denge Tazminatı’nın yüzde yüz üzerinden imzalanması konusunda anlaşmaya vardı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, emeğin ve emekçinin her zaman yanında olacaklarını söyledi.
MEMURA YÜZDE YÜZ DESTEK
28 Aralık 2021 - 15:15
Güncelleme: 28 Aralık 2021 - 15:19

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Sekreteri Mehmet Koç, Tüm Yerel Sen Genel Sekreteri Savaş Çerkez, Edirne Şube Başkanı Mümin Tolgahan Arıcanlı ile Şube Yönetim Kurulu Üyeleri; Zafer Varol, Altan Güzelli, Özgür Şeker, Akın Çiftçi, Bahar Sarıkaya, Özkan Güleş Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.
 
Gerçekleştirilen ziyarette belediyede çalışan memurlara yönelik ödenecek olan Sosyal Denge Tazminatı konusunda da anlaşmaya varıldı.
 
Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Yetkili sendika olan Tüm Yerel-Sen ile 1 Ocak 2022’de geçerli olmak üzere belediyede çalışan memurlara ödenecek olan Sosyal Denge Tazminatı’nın  yüzde yüz üzerinden imzalanması konusunda anlaşma sağladık. Her zaman emeğin ve emekçinin yanında olmaya devam edeceğiz. Belediyede çalışan memur arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 

MEMURA YÜZDE YÜZ DESTEK