KREŞTE İLK GÜN

Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakım Evi, bugün hizmete başladı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakım Evi’ni ziyaret ederek, öğretmenlerin ve öğrencilerin ilk gün heyecanına ortak oldu.
KREŞTE İLK GÜN
06 Eylül 2021 - 11:26

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin efsane ağası, 12 yıl Kırkpınar Ağalığı yapan ve ebedi 3 altın kemerin sahibi olan Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim’in Edirne’ye kazandırdığı Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakım Evi, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılıyla birlikte hizmete açıldı.
 
Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakım Evi, ilk öğrencilerini ağırladı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’da öğrencileri ve öğretmenleri yalnız bırakmayarak, onların ilk gün heyecanına ortak oldu.
 
Sınıfları gezen Belediye Başkanı Recep Gürkan, minik öğrencilerle sohbet etti, öğrencilere hediyeler takdim etti.
 
Belediye Başkanı Recep Gürkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Çok heyecanlıyız! Edirne Belediyesi Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakım Evi'miz eğitim hayatına başladı. Gözlerinizdeki güzel ışık, yüzündeki eşsiz gülümseme hiç sönmesin çocuklar. Sizlere ve bugün okullarına kavuşan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
 
 

KREŞTE İLK GÜN