EDİRNE BELEDİYESİ SEYFETTİN SELİM KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ'NDE YIL SONU ŞENLİĞİ

Edirne Belediyesi Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi'miz ilk eğitim ve öğretim yılını tamamlayarak, ilk mezunlarını verdi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, eşi Esra Gürkan ile birlikte Yıl Sonu Şenliği’ne katılarak, çocuklar ve aileleri ile birlikte keyifli bir gün geçirdi.

2022-06-20 11:14:39
EDİRNE BELEDİYESİ SEYFETTİN SELİM KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ'NDE YIL SONU ŞENLİĞİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla  11 Temmuz 2021 tarihinde açılan ve Eylül 2021’de eğitim ve öğretim hayatına başlayan Edirne Belediyesi Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi, ilk yılını tamamladı.  Edirne Belediyesi Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin Yıl Sonu Şenliği ise Edirne Belediyesi Kent Ormanı’nda gerçekleştirildi.

Yıl Sonu Şenliğine, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan eşi Esra Gürkan ile birlikte katıldı. Çocuklar, öğretmenleri ve aileleri ile birlikte kahvaltı eden Başkan Gürkan, daha sonra çocukların yıl sonu sergisini gezdi.

Başkan Recep Gürkan, Esra Gürkan ile birlikte Edirne Belediyesi Seyfettin Selim Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde mezun olan öğrencilere diplomalarını takdim etti.

Sanat atölyesi, doğa atölyesi, fen atölyesi, masal atölyesi ve müzik atölyesinde keyifli anlar yaşayan çocuklar daha sonra kendi elleriyle hazırladıkları hediyeleri Babalar Günü nedeniyle babalarına hediye etti.