BARINAK PERSONELİNE İLETİŞİM EĞİTİMİ

Edirne Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki personele yönelik Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Nevin Ağır tarafından iletişim eğitimi verildi.

5 ay önce
BARINAK PERSONELİNE İLETİŞİM EĞİTİMİ
Edirne Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitim hakkında bilgi veren Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “Halkla ilişkiler, şiddetle başa çıkma yolları, insan ilişkileri ve iyi diyalog kurma konusunda Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğretim Görevlisi Nevin Ağır, bizlerle önemli bilgiler paylaşacak. Edirne Belediyesi, Trakya’da geçici hayvan barınağı açan ilk belediyedir. 2 veteriner, 3 veteriner teknisyeni olmak üzere toplamda 38 personelimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz” ifadelerine yer verdi.
 
Edirne Belediyesi olarak yaşam hakkına saygı duyduklarını ve sokak hayvanlarının daha iyi koşullarda yaşamaları için ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini belirten Tanrıkulu, “Başta Belediye Başkanımız Recep Gürkan olmak üzere Edirne Belediyesi ailesi olarak hepimiz sokak hayvanlarına titizlikle yaklaşıyoruz” dedi.
 
Edirne Belediyesi Geçici Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ndeki personele yönelik Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Nevin Ağır tarafından personele halkla ilişkiler ve iletişim konusunda eğitim verileceğini aktaran Tanrıkulu, “İletişim çok önemli. İşinizi istediğiniz kadar iyi yapın, eğer dili güzel kullanamazsanız, yaptıklarınızı aktaramazsınız. Özellikle telefonla bizi arayanlar ya da buraya gelen vatandaşlarımızla bazen istenmeyen çatışmalar yaşanabiliyor. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır diye çok güzel bir atasözümüz var. Bu eğitimin bu konuda çok yararlı olacağını düşünüyorum.  Bizleri bilgileriyle yalnız bırkmayan Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğretim Görevlisi Nevin Ağır'a çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu  Öğretim Görevlisi Nevin Ağır da iletişim ve halkla ilişkiler konusunda önemli bilgileri personelle paylaştı.