Reklamı Geç

EDİRNE 7. KİTAP FUARI SONA ERDİ

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından 11-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Edirne 7. Kitap Fuarı sona erdi. Kitap fuarı her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden değerli yazanları; kitapseverlerle buluşturdu. Kitap fuarının son haftasında Gazeteci-Yazar Fuat Kozluklu, çok konuşulan ‘Kod Adı Sapkın’ isimli kitabını kitapseverler için imzaladı; düzenlediği söyleşi ile merak edilenleri yanıtladı.
EDİRNE 7. KİTAP FUARI SONA ERDİ
21 Ekim 2019 - 11:21
Güncelleme: 25 Ekim 2019 - 14:03

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından 11-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Edirne 7. Kitap Fuarı, hafta sonu yine birbirinden değerli yazarları ağırlayarak; 7. Kitap Fuarı’nı kitap dostlarının yoğun ilgisi ile tamamladı.

Öztaş Global Garden’da ziyaretçilerini ağırlayan Edirne Kitap Fuarı’nda 19 Ekim Cumartesi Günü Fuat Kozluklu ‘Adnan Oktar: İslam’a Kuruluşmuş Pusunun Adı’ ; Cüneyt Akman ‘Zamanın Ruhu; İsraf, Talan ve İstibdat Rejimine Adım Adım’ ; Esra Alkan ‘Seyahat ve Edebiyat’, Şebnem Akyüz  ‘Kadının Gücü’ isimli söyleşi düzenlendi, kitaplarını hayranları için imzaladı.

20 Ekim Pazar Günü ise İlkin Başar Özal ‘II. Dünya Savaşı’, Baran Aydın Saat:15.00’te ‘Atatürk’ün Gizlenen Vasiyeti’ ve Mehmet Berk Yaltırık  ‘Rumeli Halk İnançları’ isimli bir söyleşi ile farkındalık yarattı.

Gazeteci Yazar Fuat Kozuklu’nun ‘Adnan Oktar: İslam’a Kuruluşmuş Pusunun Adı’ isimli söyleşi büyük ilgi gördü. Gazeteci Yazar Fuat Kozuklu; kitabı hakkında merak edilenleri yanıtladı

EDİRNE 7. KİTAP FUARI SONA ERDİ