ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ
Reklam
Reklam

ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Meriç Belediyeler Birliği tarafından ‘Zaman Yönetimi’ konusunda hizmet için eğitim verilecek. Kişisel Gelişim Uzmanı, NLP uzmanı, Yazar Oğuz Saygın’ın katılacağı eğitimde kurum ve yöneticiler için ayrı bir öneme sahip olan zamanın nasıl daha etkili kullanabileceği konusunda bilgiler verilecek.

29 Kasım 2017 - 12:56 - Güncelleme: 29 Kasım 2017 - 14:23

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın başkanlığını yaptığı Meriç Belediler Birliği tarafından 30 Kasım 2017 tarihinde RYS Hotel Eğitim Salonu’nda ‘Zaman Yönetimi’ konusunda hizmet için eğitim verilecek. 10.00 ile 17.00 saatleri arasında  Gelişim Uzmanı, NLP uzmanı, Yazar Oğuz Saygın tarafından verilecek olan eğitimde zaman yönetimindeki plansızlık nedeniyle oluşabilecek hizmet aksamaları zaman kaybının ortadan kaldırılması suretiyle önüne geçilecek daha etkin ve verimli bir çalışma ortamının yaratılması sağlanacak.

Belediye Başkanları, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, Birim ve Kurum Müdürleri ile personelin katılabileceği eğimde, özellikle kurum ve yöneticiler için ayrı bir öneme sahip olan zamanın nasıl daha etkin kullanılabileceği hakkında bilgiler verilecek. Ayrıca söz konusu eğitimde zaman tuzaklarına farkındalık yaratılarak, zaman yönetimi ilkelerinin nasıl uygulanabileceği de eğitime katılanlara detaylı bir şekilde anlatılacak.

Bu haber 1204 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ EKİM AYI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ EKİM AYI GÜNDEMİ
EDİRNE AKADEMİ'NİN 03-05 EKİM 2018 TARİHLİ PROGRAMI
EDİRNE AKADEMİ'NİN 03-05 EKİM 2018 TARİHLİ PROGRAMI