YENİ BİR HAYAT İÇİN
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

YENİ BİR HAYAT İÇİN

Edirne Belediye personeli, Kızılay’ın ‘Anne, Baba, Abi, Oğul’ isimli kan bağışı kampanyasına destek verdi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da “Kan bağışı yeni bir hayat demektir” diyerek; kan bağışında bulunan personeline teşekkür etti.

25 Ocak 2019 - 15:07 - Güncelleme: 26 Ocak 2019 - 11:25

Anne, Baba, Abi, Oğul’ isimli kan bağışı kampanyasıyla gönüllü bağışçılar arayan Kızılay’a bir destek de Edirne Belediyesi’nden geldi. Edirne Belediyesi personeli Edirne Belediye Binası’nda Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Kendisinin de sık sık kan bağışında bulunduğunu ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Bir gün hepimizin kana ihtiyaç duyabileceğimizi unutmayalım. Düzenli olarak bağış yaparak ihtiyaç sahiplerinin yanında olabiliriz.  Kızılay’ın ‘Anne, Baba, Abi, Oğul’ isimli kan bağışı kampanyasına Edirne Belediyesi olarak biz de destek veriyoruz. Bu kampanyaya duyarsız kalmayan; bugün buraya gelerek kanlarını bağışlayan tüm personelime teşekkürlerimi sunuyorum. Edirne Belediyesi olarak tüm çalışanlarımızla birlikte bir kez daha ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğumuzu kanıtladık. Yardımseverlik bizim kanımızda var. Biz her zaman birbirine yardım eden, destek olan, gerektiğinde canını kanını feda eden bir toplum olduk, olmaya da devam edeceğiz” diyerek tüm Edirne Halkı’nı kan bağışında bulunmaya davet etti.   

2019/01/8583010.jpg
2019/01/7962652.jpg
2019/01/6195579.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019 YILI KURBAN BASKÜL FİYATLARI
2019 YILI KURBAN BASKÜL FİYATLARI
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ