Reklamı Geç
ÜÇÜNCÜLÜK KÜRSÜSÜ EDİRNE’NİN
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÜÇÜNCÜLÜK KÜRSÜSÜ EDİRNE'NİN

Antalya'nın Elmalı ilçesinde düzenlenen 667. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri'nde Ayakboyu’nda mücadele eden Edirne Belediyesi’nin sporcusu Görkem Karabıyıklıdan üçüncülük kürsüsünün sahibi oldu.

09 Eylül 2019 - 15:27 - Güncelleme: 09 Eylül 2019 - 16:27

Antalya'nın Elmalı ilçesinde bu yıl 667'ncisi düzenlenen Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri, Recep Gürbüz Stadı'nda yapıldı. Tarihi güreşlerin başpehlivanı; 658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin başpehlivan Ali Gürbüz oldu.

667. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri tüm boylarda kıran kıran güreşlere sahne oldu. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri'nde Edirne Belediyesi’nin başarılı güreşçileri de yer aldı. Ayakboyu’nda mücadele eden Edirne Belediyesi’nin Güreşçisi Görkem Karabıyıklıdan üçüncülük kürsünün sahibi oldu.

Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri gibi Türkiye’nin sayılı güreşlerinde bronz madalyanın sahibi olmayı başaran Görkem Karabıyıklıdan , bu başarısını Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a armağan etti.

Sporcusunu bir kez daha tebrik eden Edirne Belediyesi Güreş Takımı Antrenörü Talat Çelik, “Sporcumuz Görkem Karabıyıklıdan ; çalışkanlığı ve azmi ile her geçen gün adından söz ettirmeye devam ediyor. Görkem kardeşimiz başarılarına bir başarı daha ekleyerek; Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nde bronz madalyanın sahibi olmayı başardı. Kendisini bir kez daha kutluyor; Görkem Karabıyıklıdan’ın adından söz ettirmeye devam edeceğine gönülden inanıyorum" dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEŞEKKÜRLER EDİRNE!
TEŞEKKÜRLER EDİRNE!
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ 1. OLAĞANÜSTÜ TOPLANTISI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ 1. OLAĞANÜSTÜ TOPLANTISI GÜNDEMİ
Reklamı Geç