SURVIVOR HİKMET, ER MEYDANI’NDA
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SURVIVOR HİKMET, ER MEYDANI'NDA

Türkiye ve Yunanistan rekabetinin yaşandığı, “Survivor 2019” yarışmasında en dikkat çeken isim olan Hikmet Tuğsuz Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni takip etmek için Sarayiçi Er Meydanı’na geldi.

09 Temmuz 2019 - 13:58 - Güncelleme: 09 Temmuz 2019 - 14:03

TV8‘de Acun Ilıcalı’nın sunduğu, “Survivor” isimli yarışmada sakatlandıktan sonra Türkiye’ye dönen Hikmet Tuğsuz, antrenörü olduğu başpehlivan Ali Gürbüz ile Edirne’ye geldi. Ameliyat geçirdiği ayağı sargılı halde koltuk değnekleri ile Edirne Sarayiçi’nde Ali Gürbüz’ün tüm güreşlerini sahada izleyen Survivor Hikmet, öğrencisi Gürbüz’ün mücadelelerinde büyük heyecan yaşadı.

Kırkpınar’da Ali Gürbüz’ün başpehlivan olacağına başından beri inandığını kaydeden Tuğsuz,  “658. tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine geldik. Gerçekten Edirne Belediyesi o kadar güzel çalışmış ki her sene üstüne koyarak gidiyor. Bu sene her şeyden çok mutluyuz. Her şey çok güzel. Her şey çok güzel olacak dendi, daha da güzel olmaya devam ediyor. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, yardımcıları ve ekibinden Allah razı olsun” dedi.

Sağlık durumu ile ilgili de bilgi veren Tuğsuz “Sağlık durumum şuan için iyiye gidiyor. Ameliyatımız çok güzel geçti. Önümüzdeki yıl iyileşirsem tekrar Survivor’a katılmak için elimden geleni yapacağım. Herkesten Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Survivor Hikmet’i Sarayiçi’nde gören birçok hayranı da zaman zaman yanına giderek fotoğraf çektirdi.                                    

 

2019/07/9171974.jpg
2019/07/766795.jpg
2019/07/7762003.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
KALDIRIMLARIN ENGELLİ  ERİŞİMİNE UYGUN HALE GETİRİLMESİ İŞİNE AİT İHALE
KALDIRIMLARIN ENGELLİ ERİŞİMİNE UYGUN HALE GETİRİLMESİ...