SORUNLARI YERİNDE İNCELEDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SORUNLARI YERİNDE İNCELEDİ

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan mahalle ziyaretlerine Nişancıpaşa Mahallesi ile devam etti. Vatandaşlarla sohbet eden Gürkan, sorunları da yerinde inceledi.

26 Temmuz 2018 - 14:03 - Güncelleme: 26 Temmuz 2018 - 14:14

Nişancıpaşa Mahallesi’ne giden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Nişancıpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Deniz ile bir süre sohbet etti. Gürkan daha sonra mahalle muhtarı ile birlikte sokak sokak gezdi, sorunları yerinde inceledi. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Gürkan, mahalle halkıyla birlikte yaşanan sorunlara çözüm aradı.

Edirne’nin çok değerli bir kent olduğuna dikkat çeken Başkan Gürkan, göreve geldiği günden bu yana kenti ‘ortak akılla’ yönettiklerini söyledi.  Bu nedenle 24 mahalle muhtarıyla sürekli irtibat halinde kaldıklarını dile getiren Gürkan, “Bugün Nişancıpaşa Mahallesi’ndeyiz. Mahalle Muhtarımız İrfan Deniz ile birlikte mahallede yaşanan sorunları yerinde tespit ettik. Mahalle Halkı’yla sohbet ettik. Onların  taleplerini dinledik. Edirne gerçekten de çok değerli bir kent. Göreve geldiğimiz günden bu yana Edirne’yi ortak akılla yönettik. Tüm kurum ve kuruluşlarla iletişim halinde kaldık. Muhtarlarımızla sürekli bir araya geldik. Hedefimiz daha güzel, daha yaşanabilir bir kenti hep birlikte yaratmak. Nişancıpaşa Mahallesi’nde yaşanan sorunları tespit ettik. Sorunları İvedilikle çözerek, mahalle halkının daha rahat bir ortamda yaşamasını sağlayacağız. Çünkü bu kent hepimizin” dedi. 

2018/07/1476475.jpg
2018/07/8896619.jpg
2018/07/7759707.jpg
2018/07/2035562.jpg
2018/07/7367208.jpg

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Nefise bengi
  10 ay önce
  Başkanım gelin talatpaşa mahallesindeki düzensizliği görün adalay dügün salonunun sokağındaki inşaat mal satan yerin malzeme indirirken tırlar yolu kapatıyor trafik kilitleniyor tozdan bu sıcakta kapı açamıyoruz tırlar dönüş yaparken bakonlara çarpanımı gürültüsünümü sabahın erken saatinde iş yeri açılmadan bekleyenlerin yüksek sesle konuşmalarınımı tatildemeden hafta sonu bile gürültülerini çekmek zorundamıyız yolu kapatıp iş yeri yapana cezadamı yok burasının kapatılmasını istiyoruz çocuklarımız gece çalışıyor gündüz uykularını uyuyamıyor bunun dahabaşkabiryere kaldırılmasını istiyoruz malzeme almaya gelen kamyonetlerde hızlı kalkış yapıyor her taraf toz uyarsak ta ters tepki alıyoruz lütfen buna bir çözüm bulun bizler mahalle sakinleri olarak buradan kaldırmasını istiyoruź
 • Gülgün ÖZEKEN
  11 ay önce
  Tebrikler Başkanım sizinle gurur duyuyoruz kolay gelsin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019 YILI KURBAN BASKÜL FİYATLARI
2019 YILI KURBAN BASKÜL FİYATLARI
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ