SARAÇLARDA EDİRNE SOFRASI
Reklam
Reklam

SARAÇLARDA EDİRNE SOFRASI

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Edirne Sofrası’nın; 10 Haziran Pazar Günü Saraçlar Caddesi’nde kurulacağını söyledi. Ramazan Ayı’nın en güzel gecelerinden biri olan Kadir Gecesi’nde Edirneliler bir kez daha ekmeği, bereketi ve huzuru paylaşacak.

04 Haziran 2018 - 15:48

Edirne Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Edirne Sofrası; 10 Haziran Pazar Günü Saraçlar Caddesi’nde kurulacak. Ramazan Ayı’nın bereketini Edirneliler ile paylaşacaklarını belirten Gürkan, Müslüman Alemi’nin en özel gecelerinden biri olan Kadir Gecesi’nde tüm Edirnelilerin dünyaya barış, huzur ve bereket getirmesini dileyerek oruçlarını açacaklarını söyledi. 

10 Haziran Pazar Akşamı iftar saatinde Saraçlar Caddesi’nde kurulacak olan Edirne Sofrası’na tüm Edirne Halkı’nı davet eden Gürkan, “Barışın, huzurun ve güvenin başkenti Edirne’de; Edirne’nin güzel insanlarıyla ve Ramazan Ayı nedeniyle Edirne’ye gelecek misafirlerimizle ekmeğimizi, inancımızı, birliğimizi ve beraberliğimizi paylaşmak için aynı sofrada buluşacağız” dedi.

2018/06/9718760.jpg
Bu haber 3511 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ EKİM AYI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ EKİM AYI GÜNDEMİ
EDİRNE AKADEMİ'NİN 03-05 EKİM 2018 TARİHLİ PROGRAMI
EDİRNE AKADEMİ'NİN 03-05 EKİM 2018 TARİHLİ PROGRAMI