SADECE 8 BELEDİYE BAŞKANI YER ALDI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

SADECE 8 BELEDİYE BAŞKANI YER ALDI

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sosyal mecralarından biri olan Ekşi Sözlük, yılın en iyilerini belirlemek için bir anket düzenledi. Ankette, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ‘En İyi Belediye Başkanları’ kategorisinde aday gösterildi.

20 Aralık 2017 - 11:19 - Güncelleme: 23 Aralık 2017 - 11:25

19 yıldır Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sosyal mecralarından biri olan Ekşi Sözlük, Altın Fular Medya Ödülleri adı altında bir anket düzenledi. Medya sektöründeki iyi ve kaliteli işleri, sanatçıları, eserleri, değerli şahsiyetleri, projeleri, belediye başkanlarını ödüllendirip daha iyi işlerin ortaya çıkması için herkesi teşvik etmek amacıyla düzenlenen ankette Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da ‘En İyi Belediye Başkanı Adayları’ kategorisinde aday gösterildi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın aday olduğu kategoride Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Tunceli Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Mardin Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Ahmet Türk yer aldı.

EDİRNE’DEN BİR İSİM DAHA

Edirneli sanatçı Cem Adrian’da ankette aday gösterilen isimler arasında yer aldı. Alternatif Müzik Dalında En İyi Erkek Şarkıcı Adayları kategorisinde yer alan Cem Adrian; Cihan Mürtezaoğlu, Can Kazaz, Mabel Matiz, Manuş Baba, Ahmet Aslan ile yarışıyor.

 

OY KULLANMAK İSTEYENLER

Ekşi Sözlük tarafından düzenlenen ‘Altın Fular Medya Ödülleri’nde oy kullanmak isteyenler https://www.eksioduller.com  oy vererek, istedikleri isimleri destekleyebilir. Ekşi Sözlük, oy verme sürecinin herkese açık olduğunu ve oy verme işleminin 30 Aralık Saat: 20.00’a kadar süreceğini açıkladı. Kazanan adaylar 31 Aralık 23.59’da yine aynı adresten açıklanacak.

 

Bu haber 8535 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE AKADEMİ'NİN 12-14 ARALIK 2018 TARİHLİ PROGRAMI
EDİRNE AKADEMİ'NİN 12-14 ARALIK 2018 TARİHLİ PROGRAMI
İşyerlerinin Açılış-Kapanış Saatleri
İşyerlerinin Açılış-Kapanış Saatleri