OZANLARIMIZIN YÜREĞİNDEN-3 KONSERİ
Reklam
Reklam

OZANLARIMIZIN YÜREĞİNDEN-3 KONSERİ

Edirne Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Kapsamında; “ Ozanlarımızın Yüreğinden-3” isimli Türk Halk Müziği Konseri düzenlenecek.

26 Nisan 2018 - 15:29

Edirne Belediye Başkanlığı bünyesinde; 2004 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana konserlerine devam eden Türk Halk Müziği Korosu, Edirneliler ile bir kez daha bir araya gelecek. Türk Halk Müziği Korosu; Şef Yaşar Özel yönetiminde 28 Nisan Cumartesi Günü saat 20.30’da “Ozanlarımızın Yüreğinden-3” isimli halk müziği konseri verecek. Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda; müzikseverlerle buluşacak olan Türk Halk Müziği Korosu; Halk Müziği’ne ait unutulmaz parçaları seslendirerek; Türk Halk Müziği’nin unutulmaz eserlerini Edirneliler ile buluşturacak.

Türk Halk Müziği Korosu’nun Edirne Belediyesi bünyesinde 2004 yılında kurulduğu günden bu yana konserlerine devam ettiğini ve farklı temalarla Edirneliler ile buluştuğunu ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; tüm Edirne Halkı’nı ücretsiz düzenlenecek olan “ Ozanlarımızın Yüreğinden-3” isimli Türk Halk Müziği konserine davet etti.

Bu haber 961 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ EKİM AYI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ EKİM AYI GÜNDEMİ
EDİRNE AKADEMİ'NİN 03-05 EKİM 2018 TARİHLİ PROGRAMI
EDİRNE AKADEMİ'NİN 03-05 EKİM 2018 TARİHLİ PROGRAMI