MAG/AME DERNEĞİ’NE İLKYARDIM EĞİTİMİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

MAG/AME DERNEĞİ’NE İLKYARDIM EĞİTİMİ

İlk Yardım Eğitim Merkezi ile Türkiye’deki ilk üç belediyeden biri olan Edirne Belediyesi, ilk yardım eğitimlerine Mahalle Afet Gönüllüleri/Acil Müdahale Derneği (MAG/AME) ile devam etti.

18 Ocak 2019 - 14:41

Edirne Belediyesi; İtfaiye Binası’nda bulunan eğitim salonunda, İlk Yardım Eğitmeni Hemşire İnci Özer eşliğinde "Doğru İlk yardım Hayat Kurtarır" sloganıyla ilk yardımcılar yetiştirmeye devam ediyor. Edirne Belediyesi MAG/AME Derneği’nin talebi üzerine dernek üyesi 8 kişiye ilk yardım eğitimi verildi. İlk Yardım Eğitimine Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu da eşlik etti.

Eğitimde konuşan Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, MAG/AME Derneğine teşekkür etti. Gönüllük esasıyla böyle bir dernek kuran ve burada ilk yardım eğitimi alan gençlerin ileride belki de birçok can kurtaracağını ifade eden Tanrıkulu, doğru ilk yardım hakkında katılımcılara bilgi verdi.

 MAG/AME Derneği’nden Tuğberk Emre Aktaş ise, “Yaptığımız gönüllülük sürecinin daha başlangıcındayız bize büyük destek sağlayan belediye çalışanlarına, Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu’na, İlkyardım Eğitmeni İnce Özer’e teşekkürlerimizi borç biliriz” dedi.   

2019/01/6183620.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019 YILI KURBAN BASKÜL FİYATLARI
2019 YILI KURBAN BASKÜL FİYATLARI
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ