LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA EL EMEĞİ, GÖZ NURU UYKU ARKADAŞI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA EL EMEĞİ, GÖZ NURU UYKU ARKADAŞI

Edirne Belediyesi Kadın Emek Evi'nde bir araya gelen kadınlar örnek bir davranışa imza attı. Lösemi tedavisi gören çocuklara yeni yıl hediyesi olarak el emeği; göz nuru oyuncaklar diken kadınlar; çocukları mutlu etmek, onlara yeni bir uyku arkadaşı kazandırmak istediklerini söyledi.

26 Aralık 2019 - 13:17 - Güncelleme: 26 Aralık 2019 - 13:22

Edirneli kadınlar, Edirne Belediyesi Kadın Emek Evi'nde bir araya gelerek; lösemi çocukları mutlu etmek adına örnek bir davranışa imza attı. Lösemili çocuklara yeni bir uyku arkadaşı kazandırmak isteyen kadınlar, hünerlerini sergiledi ve çocuklar için birbirinde güzel oyuncaklar dikti.

Edirne Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Sevim Karaman, yeni yıla girerken lösemili çocukların yüzünü güldürmek için uyku arkadaşı oyuncağı hazırladıklarını belirterek, “Amacımız lösemi tedavisi gören çocuklarımızı mutlu etmek. Katılan tüm arkadaşlar içine konulacak malzemelerin ücretlerini kendi aralarında paylaşarak topladı. Herkes görev dağılımı yaptı. Kimisi kalıbı çiziyor, kimisi kesiyor, kimisi dikecek. Böylelikle ortaya sevgiyle bir şeyler çıkartmak istiyoruz. Lösemili çocuklara yeni yıl hediyesi yapıyoruz” dedi.

Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Özlem Takındı da, üretim yapan kadınların lösemili çocuklar için özel yılbaşı hediyesi hazırladıklarını belirterek, “Oyuncaklar, yılbaşında Trakya Üniversitesi Balkan Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören lösemili çocuklara düzenlenen etkinlikle hediye edilecek” diye konuştu

 

 

 

2019/12/9929648.jpg
2019/12/1889922.jpg
2019/12/8142621.jpg
2019/12/8485394.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ESNAFTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
ESNAFTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLARINI KAZANAN ASİL ADAY LİSTESİ
SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLARINI KAZANAN ASİL ADAY...