Reklamı Geç
KAPIKULE’DEKİ ÇÖPLER TOPLANDI
Reklam

KAPIKULE'DEKİ ÇÖPLER TOPLANDI

Kapıkule Gümrük Kapısı’nda uzun kuyruklar sırasında çevreye atılan ve Türkiye’nin Avrupa’ya açılan kapısında kötü görüntülere neden olan çöpler toplandı. Karayollarının sorumluluk alanı içerisinde yer alanda çöp toplama çalışmasına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli de destek verdi. Yetkililer, Kapıkule Gümrük Kapısı’ndan yaklaşık 9 ton çöp toplandığını söyledi.

30 Ağustos 2017 - 12:20 - Güncelleme: 30 Ağustos 2017 - 17:09

Karayollarının sorumluluk alanı içerisinde olan Kapıkule Gümrük Kapısı’nda ki temizlik çalışmasına Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla Edirne Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü de destek verdi. Temizlik İşleri’nde görevli 12 personel, uzun kuyruklar sırasında yere atılan çöpleri toplayarak, çevreyi temizledi.

Yetkililer, Kapıkule Gümrük Kapısı’nın karayollarının sorumluluk alanı içerisinde yer aldığını belirterek, “Çöplerin biran önce ortadan kalkması için Edirne Belediyesi olarak destek verdik. Rüzgarın da etkisiyle dağılan çöpleri toplamak da ekiplerimiz oldukça zorlandı. Kapıkule Gümrük Kapısı civarından yaklaşık 9 ton çöp toplandı” dediler

Bu haber 7458 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞEHİDİMİZİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLUYORUZ
ŞEHİDİMİZİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLUYORUZ
SON ÖDEME TARİHİ 2 EKİM
SON ÖDEME TARİHİ 2 EKİM