KALDIRIM VE YOLLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

KALDIRIM VE YOLLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI

09 Ağustos 2016 - 13:08

Edirne Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kaldırım ve yollarda temizlik çalışmalarına devam ediyor. Cadde ve sokakları deterjanlı su ile yıkayan ekipler, çalışmalarını periyodik olarak sürdürdüklerini söyledi.

Edirne Halkı’na daha iyi hizmet sunabilmek adına çalışmalarına devam eden Edirne Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, 2 ekip halinde cadde ve sokaklarda bulunan kaldırım ve yolları deterjanlı su ile yıkayarak, hijyenik bir ortam sunuyor. Özellikle çöp konteynerlerinin bulunduğu alanları itina ile temizleyen ekipler, çalışmalarına Kocasinan Mahallesi’nde devam etti.

Temizlik çalışmalarını 24 saat boyunca sürdürdüklerini ifade eden ekipler, yıkama işlemlerinin Dilaverbey Mahallesi,  Mithatpaşa Mahallesi, Saraçlar Caddesi’nin bir bölümünde, Kervansaray arkası, 25 Kasım Stadyumu’nun yan tarafı, iki köprü arasında, Üç Şerefeli Camii’nin etrafında, Edirne Belediyesi’nin önü, Arasta Çarşı’sının civarında tamamlandığı söyledi.

Dezenfekte içeren kokulu bir ilaçla yıkama işlemlerini gerçekleştirdiklerini belirten ekipler, pazar yerlerini ve alt geçitleri de sık sık yıkadıklarını ifade ettiler.  

9466094.jpg
2193100.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ESNAFTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
ESNAFTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLARINI KAZANAN ASİL ADAY LİSTESİ
SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLARINI KAZANAN ASİL ADAY...