ÖĞRETMENLER UNUTULMADI

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Edirne'de görev yapan öğretmenleri her yıl olduğu gibi bu yıl da unutmadı.

2022-11-24 13:41:03
ÖĞRETMENLER UNUTULMADI

Edirne Belediyesi, bu yıl da geleneği bozmadı. 24 Kasım Öğretmenler Günü anısına özel olarak hazırlanan çiçekler, tüm okullardaki Müdürlere, Müdür Yardımcılarına, öğretmenlere, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ve belediye meclis üyeleri tarafından takdim edildi.

Okullara yaptığı ziyarette Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın selamlarını ileten Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğuna dikkat çekti.

Bu kutsal görevde tüm öğretmenlere başarılar dileyen Tanrıkulu, “Öğretmenlerimizin yetiştirdiği nesiller ülkemizi daha ileriye götürecek aydınlık yarınlarımızdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedef olan ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak adına evlatlarımızı büyük fedakarlık ve özveri içerisinde yetiştiren öğretmenlerimiz hepimiz için çok kıymetli ve özel” dedi.

Belediye Meclis üyeleri de ziyaret ettikleri okullarda, Belediye Başkanı Recep Gürkan adına öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı