GÖREVLERİNDE YÜKSELEN PERSONELE APOLETLERİ TÖRENLE TAKILDI

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümleri uyarınca yapılan yazılı ve sözlü sınavları başarıyla tamamlayarak, Zabıta Amiri ve Zabıta Komiseri kadrosuna atanmaya hak kazanan Zabıta personeline apoletlerini takarak, görevlerinde başarılar diledi.

2022-11-10 17:03:41
GÖREVLERİNDE YÜKSELEN PERSONELE APOLETLERİ TÖRENLE TAKILDI

Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümleri uyarınca yapılan Görevde Yükselme Sınavı’nda başarılı olan Önder Örnek ve Kazım Yirmibeşler Zabıta Amiri kadrosuna, Cihan Çığla, Mümin İmamoğlu,  Yalçın Kaçamer ve Levent Serbest ise Zabıta Komiseri kadrosuna atanmaya hak kazanmıştı.

Başarılı olan personele apoletleri Edirne Belediyesi Eski Meclis Salonu’nda düzenlenen törenle takıldı. Personele apoletlerini takan Belediye Başkanı Recep Gürkan, görevlerinde yükselen personele başarılar diledi.

Zabıta Personelinin, belediyenin görünen yüzü olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Yerel yönetimlerin en köklü teşkilatı olan zabıta teşkilatımız Edirne’mizde vatandaşlarımızın sağlığını, güvenliği ve huzurunu sağlamak için canla başla görev yapmaktadır. Bundan sonra sorumluluğunuz daha da arttı. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.