ENGELLİ İŞÇİ ALIMI İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan edilen ve Edirne Belediyesi Personel Anonim Şirketi bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 engelli İşçi alımı yapılacaktır.

2022-11-29 11:16:50
ENGELLİ İŞÇİ ALIMI İLANI

Şirketimiz bünyesinde Engelli Büro İşçisi Statüsünde istihdam edilmek üzere başvuruda bulunmak isteyen adaylar 29.11.2022 ve 30.11.2022 tarihlerinde Babademirtaş Mah. Çubukçular Hamam Sok. No:11 adresinde bulunan, Edirne Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü adresine şahsen başvuruda bulunabilir veya aşağıdaki linkte bulunan başvuru formunu indirip, istenilen bilgileri doldurup, gerekli evrakları da ekleyerek (Kimlik Fotokopisi, İkametgah, Sağlık Kurulu Raporu (En az %40), diploma Fotokopisi) tek pdf olacak şekilde taratarak [email protected] e-posta adresine göndererek online başvuruda bulunabilir. (Şahsen ya da online başvurular il düzeyinde yapılacak olup, online gönderilerin teslim edilip edilmediği başvuru yapan adayların sorumluluğundadır.)

Başvuruda bulunan adaylar ile 01.12.2022 tarihinde saat 11:00 ile 17:00 saatleri arasında Edirne Belediyesi Ana binasında görüşmeler yapılacaktır. (Başvuruların durumuna göre görüşmeler bir sonraki gün devam edecektir.)

 

BAŞVURU BELGESİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

TÜRKİYE İŞ KURUMU’NDA YER ALAN İLANA ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN