HER ŞEY ONLARIN SAĞLIĞI İÇİN
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

HER ŞEY ONLARIN SAĞLIĞI İÇİN

Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler diş taramasından geçti. Diş taramasının Edirne Ağız Diş Sağlığı Merkezi tarafından yapıldığını belirten Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu “Çocuklarımızın sağlığı her şeyden önemli. Engelli çocuklarımızın bütün sorunlarıyla yakından ilgileniyor ve çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.

12 Haziran 2019 - 14:17

Edirne Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler, diş taramasından geçti. Edirne Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nden gelen ekip öğrencilerin diş taramasından geçirerek; diş bakımlarını yaptı.

Çocukların sağlığının her şeyden önemli olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrukulu, “Bu imkanı bize sağladıkları için Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Cengiz Kalkan’a, Dr. İshak Bey ile Dr. Selma Hanım’a çok teşekkür ediyorum, böyle bir katkı verdikleri için. Bugün merkezimize gelen ekip, engelli öğrencilerimizin diş bakımlarını ve diş tedavilerini yapıyor. Çocuklarımızın aileleri de bize bu konuda büyük destek verdiler. Hedefimiz engelli vatandaşlarımızın daha bu kentte daha iyi şartlarda yaşaması ve sosyal hayata daha da fazla katılması. Uzun yıllardır da bu hedefimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan, Engelsiz Yaşam Merkezi’ni kente kazandırarak, engelli çocuklarımız ve ailelerimiz için önemli bir ihtiyacı gidermiş oldu. Aynı zamanda bir down kafemiz de hizmet vermeye devam ediyor” diye konuştu.

Engelsiz bir kent yaratma hedeflerine adım adım ilerlediklerini belirten Tanrıkulu, “Engelli çocuklarımızın bütün sorunlarıyla yakından ilgileniyor ve çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.

2019/06/4567525.jpg
2019/06/2717602.jpg
2019/06/8482354.jpg
2019/06/8948885.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SON ÖDEME TARİHİ 30 EYLÜL
SON ÖDEME TARİHİ 30 EYLÜL
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ