GÜRKAN, “HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GÜRKAN, “HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Mardin Kızıltepe’de teröristlerin yola döşediği el yapımı bombanın patlaması sonucunda yararlanan Jandarma Uzman Çavuş Sercan Uğurlu’yu evinde ziyaret etti. Terörü bir kez daha lanetleyen Başkan Gürkan, “Bugün bu topraklarda özgürce yaşıyorsak bundaki en büyük pay canını feda etmekte bir an bile tereddüt etmeyen şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesindedir” dedi.

28 Ağustos 2019 - 11:10

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk Çiftçi ile birlikte Mardin Kızıltepe’de teröristlerin yola döşediği el yapımı bombanın patlaması sonucunda yararlanan Jandarma Uzman Çavuş Sercan Uğurlu’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Sağlık durumu ve tedavisi hakkında Başkan Gürkan’a bilgiler veren Jandarma Uzman Çavuş Sercan Uğurlu, “Tedavim şuanda çok iyi gidiyor. Tedavimin bitmesinin ardından görevime devam etmek istiyorum. 4 yıldır doğu görevindeyim. Doğu görevim bir yıl sonra sona erecek. Verilmiş sadakam varmış. Büyük bir tehlike atlattım” dedi.

Jandarma Uzman Çavuş Sercan Uğurlu’ya geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Gürkan, terörü bir kez daha lanetleyerek, “Hiç kimsenin kuşkusu olmasın ki; ne Fetö, ne PKK , ne DHKP-C; adı ne olursa olsun; ülkemizin birliğini hedef alan hiçbir terör örgütü asla hedeflerine ulaşamayacak; bu millet buna kesinlikle izin vermeyecektir. Terör örgütünün gerçekleştirdiği hain saldırı sonucunda yaralanan evladımız Jandarma Uzman Çavuş Sercan Uğurlu’ya bir kez daha geçmiş olsun dileklerimde bulunuyor, uzun ve sağlıklı bir yaşam diliyorum. Jandarma Uzman Çavuş Sercan Uğurlu’nun, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her zaman yanındayız” dedi.

 

2019/08/7619055.jpg
2019/08/1744688.jpg
2019/08/7152771.jpg
2019/08/5792975.jpg
2019/08/2891852.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
KALDIRIMLARIN ENGELLİ  ERİŞİMİNE UYGUN HALE GETİRİLMESİ İŞİNE AİT İHALE
KALDIRIMLARIN ENGELLİ ERİŞİMİNE UYGUN HALE GETİRİLMESİ...