GÜRKAN: "BABAMIZ, EN BÜYÜK KAHRAMANIMIZ"
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

GÜRKAN: "BABAMIZ, EN BÜYÜK KAHRAMANIMIZ"

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Varlıklarıyla bize güç ve ilham veren; çocukların ilk kahramanı; hayatımızın her alanında yanımızda olan tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum” dedi.

19 Haziran 2020 - 14:06 - Güncelleme: 19 Haziran 2020 - 14:10

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Babalar Günü nedeniyle yayınladığı mesajında şunlara yer verdi:

“Çocukların hayata hazırlanmasında, gelecek kaygılarının giderilmesinde anne ve babaların yeri asla doldurulamaz. Annelerimiz, “meleklerimiz”, Babalarımız bizim en büyük “kahramanımız” dır. ‘Baba’ demek her koşulda ayakta kalmak, yol açmak, yol göstermek, çocuklarının omuzlarındaki yükü taşımak demektir. ‘Baba’ demek güç demek, güven demek, sevgi demektir.

Baba, gölgesinde duracağımız koca bir çınardır. Cesaretin ve dürüstlüğün sembolüdür. Babalarımıza verebileceğimiz en anlamlı hediye şüphesiz ki onların istediği şekilde hayırlı evlatlar olabilmektir. Tek istekleri evlatlarına iyi bir gelecek hazırlamak olan babalarımızın kıymetini bir gün değil her gün bilmeliyiz. Onlara duyduğumuz sevgiyi her an dile getirmeliyiz. Varlıklarıyla bize güç ve ilham veren; çocukların ilk kahramanı; hayatımızın her alanında yanımızda olan tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyorum. Başta şehit babaları olmak üzere rahmetli babamı ve hayatını kaybeden tüm babaları minnet, saygı ve şükranla anıyor; tüm babalara evlatlarıyla birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ESNAFTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
ESNAFTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLARINI KAZANAN ASİL ADAY LİSTESİ
SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLARINI KAZANAN ASİL ADAY...