ENGELLİLER FEDERASYONUNDAN PLAKET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ENGELLİLER FEDERASYONUNDAN PLAKET

29 Temmuz 2016 - 13:27

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır’a, Fiziksel Engelliler Federasyonu Başkanı Nedim Kılıç, derneği adına teşekkür plaketi takdim etti.

Fiziksel Engelliler Federasyonu Başkanı Nedim Kılıç ve Edirne Bedensel Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Gültekin, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla 28-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında düzenlenmeye başlayan "Balkan Engelliler ile Tarihin Merkezi Edirne’de Buluşuyoruz" etkinliğine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan başta olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye personelinin büyük katkılarını olduğunu ifade ederek, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır’a teşekkür plaketi takdim ettiler.

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, “Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın her zaman söylediği gibi, Edirne Belediyesi olarak bizlerin amacı, ‘Engelsiz Edirne’. Engelsiz bir kent yaratabilmek adına birçok projemizi hayata geçirdik. Birçok projemizde devam etmekte. Edirne Belediyesi olarak engelli bireylerimizin sosyal yaşama en rahat şekilde adapte olmaları için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz.” dedi.

4262306.jpg
1413399.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ESNAFTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
ESNAFTAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLARINI KAZANAN ASİL ADAY LİSTESİ
SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLARINI KAZANAN ASİL ADAY...