EN BÜYÜK YATIRIM ÇOCUKLARIMIZA
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EN BÜYÜK YATIRIM ÇOCUKLARIMIZA

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirne Çocuk Hakları Derneği ile birlikte Anne-Baba Eğitiminden; Trafik Eğitim Parkuruna kadar birçok önemli projeye imza atacağız. En büyük yatırımımız çocuklarımıza. Bizler biliyoruz ki; çocuklarımız Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet payidar kılacak; Türkiye’yi ve Edirne’ye geleceğe taşıyacak” dedi.

14 Ocak 2019 - 15:55

Edirne Çocuk Hakları Derneği Başkanı Nebahat Çavuş, Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf Aydın, Mehtap Öğüt, Gönül Sayın Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Edirne Çocuk Hakları Derneği Başkanı Nebahat Çavuş, Edirne Çocuk Hakları Derneği’nin çalışmaları hakkında bilgi vererek, Başkan Gürkan’a bugüne kadar verdiği destekten dolayı teşekkür etti.  

Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti diye getiren Başkan Gürkan ise, Edirne’nin Çocuk Dostu Kent olması için çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Bugüne kadar çocukların özgürce oynayabileceği parklardan; yaşayarak ve yaparak öğrenecekleri Çocuk Müzesi’ne kadar birçok önemli projeye imza attıklarını ifade eden Gürkan, Edirne Belediyesi Yaşam Merkezi’yle de dezavantajlı çocukların eğitimde fırsat eşitliği yakalayabilmesi için olanak sağladıklarını belirtti.

Çocukların geleceğe daha güvenli yürüyebilmesine imkan sağlayacak her projenin yanında olduklarını ve destek vereceklerini ifade eden Gürkan, “Bizim en büyük yatırımımız çocuklarımıza. Edirne Çocuk Hakları Derneği ile birlikte Anne-Baba Eğitiminden; Trafik Eğitim Parkuruna kadar birçok önemli projeye imza atacağız. Şubat ayının ilk haftasında denk gelen İnternet Güvenliği Haftası’nda  Edirne Çocuk Hakları Derneği ile birlikte ortak projeler gerçekleştirerek; velileri ve çocuklarımızı bu konuda bilinçlendireceğiz” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
8. GAZETECİ GÖZÜYLE KIRKPINAR FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI
8. GAZETECİ GÖZÜYLE KIRKPINAR FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI