EDİRNE MOTOFEST’İN 5’İNCİSİ DÜZENLENECEK
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNE MOTOFEST'İN 5'İNCİSİ DÜZENLENECEK

Adrianapoli Motosiklet Kullanıcıları Derneği’nin; Edirne Valiliği, Edirne Belediyesi, İl Emniyet Müdürlüğü ve Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu’nun işbirliğiyle düzenlediği 5. Uluslararası Edirne Motofest, 30 Ağustos- 02 Eylül tarihleri arasında Edirne Kent Ormanı’nda gerçekleştirilecek. Konserlerin, gezilerin, şehir turlarının gerçekleştirileceği festivalde katılımcılar birbirinden eğlenceli dakikalar yaşayacak. Festivalde ayrıca Motosiklet Ağası seçilecek.

28 Ağustos 2018 - 07:29

Yurtiçi ve yurtdışından festival alanına gelmeye başlayan çok sayıda motosiklet tutkunu 4 gün boyunca kamp alanında kurdukları çadırlarda kalacak. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın kendilerine büyük destek verdiklerini ifade eden Adrianopoli Motosiklet Kulübü Başkanı Mehmet Ramiz Nevrekop, geçtiğimiz yıllara göre daha büyük bir organizasyon gerçekleştireceklerini söyledi.

Festivalin son günü Motosiklet Ağası seçerek Türkiye ve dünyada bir ilke imza atmayı hedeflediklerini belirten Nevrekop, “Artık yeni bir heyecanımız var. Bu yıl aramızdan 'Motosiklet ağası'nı seçeceğiz. Festivalimizde de ek organizasyon ve etkinlikler düzenlenmesi gibi misyonu olacak ağanın. Devlet büyüklerini festivale davet etmek, gelen konuklarını ağırlamak gibi görevlerini de üstlenecek. Ağalığın sembolü ‘ağalık koçu’ için ise hurda bir motosikletin kesimi olacak. Bu da her motorcunun hayvan sever ve doğa dostu olması nedeniyle yapılacak” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da tüm motosiklet tutkunlarını festivale davet etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
8. GAZETECİ GÖZÜYLE KIRKPINAR FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI
8. GAZETECİ GÖZÜYLE KIRKPINAR FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI