EDİRNE’DE TARIM ZİRVESİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNE'DE TARIM ZİRVESİ

Edirne Belediyesi’nce; Hürriyet Gazetesi, DenizBank ve Edirne Ticaret Borsası’nın tarım yatırımları başta olmak üzere üreticilerin karşılaştığı sorun ve çözüm önerilerini masaya yatırmak amacıyla Edirne’de 4. Tarım Zirvesi gerçekleştirilecek.

25 Nisan 2018 - 10:48

Tarım yatırımlarının ve üreticilerin yaşadığı sorun ve çözüm önerilerinin konuşulacağı 4. Edirne Tarım Zirvesi, Edirne Ticaret Borsası Salonu’nda 26 Nisan Perşembe Günü Saat: 10.30’da gerçekleştirilecek. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın da konuşmacı olarak yer alacağı 4.Tarım Zirvesi'ne; Hürriyet Ekonomi Müdürü Sefer Levent, Hürriyet Ekonomi Yazarlarından Noyan Doğan,  Vahap Munyar ve DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik katılacak.

Edirne’nin oldukça verimli topraklara sahip olduğunu ifade eden Gürkan, tarımda yaşanan tüm sorunların; konularında uzman isimler tarafından tartışılacağını ve çözüm yolları aranacağını söyledi. Tarım Zirvesi’nin Edirne’ye birçok kazanımı olacağını vurgulayan Gürkan, tarımla ilgilenen ve tarımla ilgili yatırım yapmak isteyenleri 4. Tarım Zirvesi’ne davet etti.

Bu haber 885 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARNENİ GETİR; KİTABINI SEÇ
KARNENİ GETİR; KİTABINI SEÇ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI GÜNDEMİ