EDİRNE’DE EKONOMİ ZİRVESİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNE’DE EKONOMİ ZİRVESİ

Edirne’de 6’ıncısını gerçekleştirilecek Ekonomi Zirvesi’nde Edirne ekonomisi ‘Turizm’ başlığı altında değerlendirilecek.

16 Şubat 2018 - 10:48

Edirne Belediyesi, Hürriyet Gazetesi, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Nef işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Ekonomi Zirvesi, 19 Şubat Pazartesi Günü Saat:10.00’da ETSO’da gerçekleştirilecek.

Ekonomi Zirvesi’nde; Edirne’ye neden yatırım yapılması gerektiği, bölgedeki ekonomik koşullar ve geliştirilmesi gereken noktalar ile turizm alanında geliştirilmesi gereken yönler masaya yatırılacak.

Ekonomi Zirvesi’nde Hürriyet Ekonomi Müdürü Sefer Levent, Hürriyet Ekonomi Yazarı Vahap Munyar, Hürriyet Seyahat Genel Yönetmeni Serkan Ocak, Hürriyet Kelebek Yazarı Müge Akgün, Fortune Türkiye Yayın Direktörü Cüneyt Toros, Jolly Tur Kültür Turları Müdürü Kerem Gökçe yer alacak.

Edirne’de 6’ıncısı düzenlenecek olan Ekonomi Zirvesi’nin kente büyük katkı sağlayacağını ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “8 bin 300 yıllık geçmişe sahip; insanlığın en kadim şehirlerinden biri olan Edirne her geçen gün turizmin yükselen değeri olamaya devam ediyor. Tarihi, doğası ve coğrafi konumu nedeniyle oldukça büyük bir turizm potansiyeline sahip olan kentimizin hak ettiği değere kavuşması en büyük hedefimiz. Bu yıl 6’ıncısını düzenleyeceğimiz Ekonomi Zirvesi’nde turizmi masaya yatıracağız ve konularında uzman birbirinden değerli katılımcılar ile Edirne’yi, Edirne’nin ekonomisini mercek altına alacağız. Ekonomi Zirvesi’nin kentimize büyük katkı sağlayacağına olan inancım tam. Edirne’ye, Edirne’nin turizmine katkıda bulunmak isteyen herkesi Ekonomi Zirvesine davet ediyorum” dedi.    

Bu haber 1380 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE AKADEMİ'NİN 12-14 ARALIK 2018 TARİHLİ PROGRAMI
EDİRNE AKADEMİ'NİN 12-14 ARALIK 2018 TARİHLİ PROGRAMI
İşyerlerinin Açılış-Kapanış Saatleri
İşyerlerinin Açılış-Kapanış Saatleri