EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN KODLAMA EĞİTİMİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN KODLAMA EĞİTİMİ

Edirne Belediyesi tiyatrosundan bale salonuna, masa tenisinden müzik kursuna kadar; çocukların ve kadınların kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda eğitim aldığı Edirne Yaşam Merkezi’nde, 7-14 yaş öğrencilerine yönelik ‘Kodlama’ eğitimi verilecek. Yarıyıl tatili boyunca devam edecek olan Kodlama Eğitimi’ne isteyen tüm öğrenciler katılabilecek.

18 Ocak 2019 - 16:32

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın ‘Geleceğimizin teminatı çocuklarımız daha da donanımlı yetişmeli’ diyerek kısa bir süre önce eski İmam Hatip Lisesi yanındaki binada hizmete sunduğu Edirne Belediyesi Yaşam Merkezi, yeni bir projeyle çocukları geleceğe hazırlamaya devam ediyor. Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Habitat Derneği’nin işbirliğinde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yıllının bir dönemini geride bırakarak, yarıyıl tatiline çıkan 7-14 yaş arası öğrencilere ‘Kodlama’ eğitimi verilecek.

Habitat Eğitmeni Serem Tütüncü tarafından verilen eğitimler Edirne Belediyesi Yaşam Merkezi’nde Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Saat: 13.00’de gerçekleştirilecek. Eğitime katılmak isteyen öğrenciler www.edirne.bel.tr adresinden başvuru yapabilir ve 0 (284) 213 41 09 numaralı telefonlardan bilgi alabilirler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2019 YILI KURBAN BASKÜL FİYATLARI
2019 YILI KURBAN BASKÜL FİYATLARI
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ