EDİRNE BELEDİYESİ İKİNCİLİK KÜRSÜSÜNDE
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNE BELEDİYESİ İKİNCİLİK KÜRSÜSÜNDE

Edirne Belediyesi Güreş Takımı; Minikler Kategorisi Minder Güreşi Edirne İl Birinciliği Seçmeleri’nde takım halinde ikincilik elde etti.

05 Nisan 2018 - 13:38 - Güncelleme: 13 Nisan 2018 - 10:04

Edirne’de düzenlenen Minikler Kategorisi Minder Güreşi Edirne İl Birinciliği Seçmeleri’nde ; Edirne Belediyesi Güreş takımı ikincilik elde etti. Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü’ne bağlı Aliço Pehlivanlık Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen seçmelerde Edirne Belediyesi Güreş Takımı’ndan; Metin Yıldızlaşı (52 kg) birincilik madalyasını göğüslerken, 2.lik kürsüsünü Caner Yaykın (48 kg) ve Arda Batı (44 kg) paylaştı. Doğuş Bunarbaş (62) ise 3.lük kürsüsünün sahibi oldu.

Edirne Belediyesi Güreş Antrenörü Talat Çelik yaptığı açıklamada Minikler Kategorisi Minder Güreşi  Edirne İl Birinciği Seçmeleri’nde takım halinde ikincilik elde ettiklerini belirterek, gerçekleştirecekleri müsabakalarda başarı elde etmeye devam edeceklerini belirtti. Çelik; “ Minikler Kategorisi Minder Güreşi Edirne İl Birinciliği Seçmeleri’nde Edirne Belediyesi Güreş Takımı olarak 2.’lik kürsüsünün sahibi olduk.  Bizim bu başarıyı elde etmemizde bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Bizim bu başarımızda en büyük destek Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ındır. Başkanımıza bize olan desteği ve güveni için teşekkür ediyoruz. Biz de Edirne Belediyesi Güreş Takımı olarak hem Edirne’nin hem de belediyemizin adını daha fazla duyurmak için büyük bir istek ve azimle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Bu haber 1396 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARNENİ GETİR; KİTABINI SEÇ
KARNENİ GETİR; KİTABINI SEÇ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI GÜNDEMİ