EDİRNE AKADEMİ; KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNE AKADEMİ; KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Edirne Akademi, kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Dersler, eğitimler ve atölye çalışmalarıyla Edirnelileri, birçok önemli isim ile buluşturan Edirne Akademi’nin kadrosuna Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Elif Uluğ da eklendi.

18 Aralık 2017 - 12:10 - Güncelleme: 20 Aralık 2017 - 16:04

Bir süre önce Edirne Belediyesi’nin bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de çeşitli konularda düzenlenen dersler, atölye çalışmaları ve eğitimler hız kesmeden devam ediyor. Edirne’ye adeta ikinci bir üniversite kazandıran Edirne Akademi, kadrosuna bir isim daha ekledi. Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Elif Uluğ, Edirne Akademi’de ‘Demokrasi ve İnsan Hakları’ konusunda katılımcılara ders verecek.

Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Elif Uluğ’un ‘Demokrasi ve İnsan Hakları’ isimli dersi, 21 Aralık Perşembe Saat:16.00’da Edirne Akademi’de, akademiye kayıtlı olan katılımcılara yönelik gerçekleştirilecek.

 Edirne Belediye bünyesinde kurulan Edirne Akademi’nin, kentin gelişimine yönelik olumlu katkılar sunacağını ifade eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirne Akademi, her türlü görüşten, yazarların, gazetecilerin, akademisyenlerin gelip özgürce düşüncelerini söyleyebileceği bir platform. Edirne Akademi’de; dersler, atölye çalışmaları ve eğitimler gerçekleştirilmeye devam edecek. Edirne’ye adeta ikinci bir üniversite kazandıracak olan Edirne Akademi; bilgi düzeyi yüksek; bilinçli; yaşadığı kenti, yaşadığı toprakların kıymetini bilen Edirnelilerin, vizyonunu daha da geliştirecek. Edirne, Edirne Akademi ile daha da güçlenecek” dedi.

Bu haber 5254 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARNENİ GETİR; KİTABINI SEÇ
KARNENİ GETİR; KİTABINI SEÇ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI GÜNDEMİ