EDİRNE AKADEMİ’DE DERSLER DEVAM EDİYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNE AKADEMİ’DE DERSLER DEVAM EDİYOR

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Edirne Akademi’de dersler devam ediyor. Bir süre önce Edirne Akademi’nin kadrosuna dahil olan Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Elif Uluğ, tekrar Edirneliler ile buluşacak.

03 Ocak 2018 - 13:46

Çeşitli konularda düzenlenen dersler, atölye çalışmaları ve eğitimlerle katılımcılara yeni bir vizyon kazandırmayı hedefleyen Edirne Akademi’de bu hafta Edirne Akademi Hocası ve Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Elif Uluğ, ‘Osmanlı-Türk Modernleşmesi, Demokrasi ve Kadın’ konulu ders verecek.

Geçtiğimiz hafta ‘Demokrasi ve İnsan Hakları’ dersi kapsamında ‘Türklerin Nasıl Müslüman Oldukları’ ile ilgili verdiği dersle büyük beğeni toplayan Dr. Elif Uluğ, 4 Ocak Perşembe Günü Saat:13.00’te Edirne Akademi’de bir kez daha Edirneliler ile buluşacak.

Dr. Elif Uluğ,  Edirne Akademi’ye kayıt yaptıran katılımcılara yönelik düzenlenen ‘Osmanlı-Türk Modernleşmesi, Demokrasi ve Kadın’ konulu ders kapsamında yaptığı araştırmalarla tarihten günümüze ışık tutacak, demokrasi ve kadının tarihsel süreci ile ilgili katılımcılara önemli bilgiler verecek.

Bu haber 1465 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARNENİ GETİR; KİTABINI SEÇ
KARNENİ GETİR; KİTABINI SEÇ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ OCAK AYI GÜNDEMİ