Reklamı Geç
EDİRNE AKADEMİ BAŞLIYOR
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

EDİRNE AKADEMİ BAŞLIYOR

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Edirne Akademi; kadınlara, gençlere, çocuklara ve girişimcilere yönelik düzenleyeceği programlarla eğitimlerine devam edecek. Konularında uzman isimler tarafından verilecek olan eğitimler ve atölye çalışmalarıyla Edirne Akademi fark yaratmaya devam edecek.

17 Haziran 2019 - 13:14 - Güncelleme: 17 Haziran 2019 - 15:34

Edirne Belediyesi bünyesinde kurulan Edirne Akademi; yeni dönemde de uzman isimlerle birçok konuda eğitim vermeye devam edecek. Edirne Akademi; Kadın Akademi, Çocuk Akademi, Girişimci Akademi, Genç Akademi başlıkları altından 7’den 70’e herkesi kapsayacak eğitimler ve atölye çalışmaları düzenleyecek. Kadın Akademi; KOSGEB, İngilizce, Yunanca, Bulgarca, Bireyler İçin Finansal Bilinç, Dijital okuryazarlık, Ebeveyn ve Bilgi güvenliği, Bilgisayar Okuryazarlığı, Web Tasarım Okuryazarlığı, İnternet Reklamcılığı, Mobil Fotoğrafçılık, Nefes Teknikleri ve Yoga, Okuma Yazma, Kariyer Hedef Belirleme, Çiftler Arası Temel Problemler, ergenlik dönemi, annelik, öfke kontrolü, dans, step-aerobik, diksiyon, arabulucuk sistemi, bilişim hukuku, ilkyardım eğitimi, doğru beslenme ve diyabet farkındalığı, sağlık okuryazarlığı, bebeklerde doğru uyku  gibi eğitimler verilecek. 

Çocuk Akademi de ise; kodlama, ritim, müzik, resim, tiyatro-drama, masa tenisi gibi eğitimler yer alacak.

Genç Akademi de; Proje döngüsü, KOSGEB, Uygulamalı Temel Finans, Girişimciler İçin Finansal Okuryazarlık, İngilizce, Yunanca, Bulgarca, Bireyler İçin Finansal Bilinç, Dijital Okuryazarlık, Bilgisayar Okuryazarlığı, Web Tasarım Okuryazarlığı, İnternet Reklamcılığı, Mobil Fotoğrafçılık, Nefes Teknikleri ve Yoga, Öfke Kontrolü, Kariyer Hedefi Belirleme, Ergenlik, Dans, Step- Aerobik,, Diksiyon, Doğru Beslenme ve Diyabet Farkındalığı, Sağlık Okuryazarlığı, Bebeklerde Doğru Uyku konularında eğitimler düzenlenmesi planlanıyor.

Girişimci Akademi eğitimlerinde ise; Proje Döngüsü, KOSGEB, Uygulamalı Temel Finans, Girişimciler için Finansal Okuryazarlık, İngilizce, Yunanca, Bulgarca, İlkyardım Eğitimi, Hijyen Eğitimi, Bilgisayar Okuryazarlığı, Web Tasarım Okuryazarlığı, İnternet Reklamcılığı, Mobil Fotoğrafçılık, Doğru Beslenme ve Diyabet Farkındalığı, Sağlık Okuryazarlığı, Bebeklerde Doğru Uyku eğitimleri verilecek.

Edirne Akademi de yer alacak eğitimlere katılmak isteyenler 0284 213 41 02 numaralı hattan ve  www.edirne.bel.tr adresinden bilgi alabilir; https://ebys.edirne.bel.tr/web.login.doms adresinde yer alan başvuru formunu doldurarak; başvuruda bulunabilirler. Uzman isimler tarafından verilecek olan eğitim ve atölye çalışmaları hafta içi gündüz/ hafta içi akşam diye iki bölümde düzenlenecek. Edirne Akademi de yer almak isteyen vatandaşlar diledikleri kadar eğitime başvuru da bulunarak, katılım sağlayabilecekler. Uzun süreli eğitimlerde katılım ise zorunlu olacak.

 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEŞEKKÜRLER EDİRNE!
TEŞEKKÜRLER EDİRNE!
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ 1. OLAĞANÜSTÜ TOPLANTISI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ 1. OLAĞANÜSTÜ TOPLANTISI GÜNDEMİ
Reklamı Geç