DÜNYA BARIŞ GÜNÜ’NDE ONUR AKIN KONSERİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DÜNYA BARIŞ GÜNÜ'NDE ONUR AKIN KONSERİ

Edirne Belediyesi’nin 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle düzenleyeceği konserde üslü sanatçı Onur Akın sahne olacak. Onur Akın’ın en güzel şarkılarını Edirneliler için söyleyeceğini belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Yurtta sulh, Cihanda sulh’ sözünün arkasından gitmeye; savaşa inat barışı savunmaya devam edeceğiz” dedi.

29 Ağustos 2019 - 10:51 - Güncelleme: 29 Ağustos 2019 - 10:54

Edirne Belediyesi 1 Eylül Dünya Barış Günü’nde Saraçlar Caddesi’nde düzenleyeceği konserler tüm dünyaya ‘Barış’ mesajları verecek. Konserde birbirinden güzel şarkılarıyla gönüllere taht kuran ünlü sanatçı Onur Akın sahne alacak.

1 Eylül Pazar Akşamı Saat:21.00’de Saraçlar Caddesi’nde başlayacak olan konsere tüm Edirne Halkı’nı davet eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Başta Edirne Halkı olmak üzere tüm insanlğın Dünya Barış Günü’nün kutluyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu  Mustafa Kemal Atatürk’ün barış konusundaki ‘Yurtta sulh, cihanda sulh’ sözünü kendimize rehber etmeye; savaşı karşı barışı savunmaya devam edeceğiz. Ulu önderimizin ortaya koyduğu ve tüm milletimizce de benimsenen bu bakış açısı herkes tarafından temel ve vazgeçilmez bir ilke olarak kabul edilmelidir. Mutluluğa, huzura, sevgiye, hoşgörüye, kardeşliğe ve evrensel barışa hep beraber kucak açmak dileğiyle; Dünya Barış Günü kutlu olsun” dedi.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SINAV SONUÇLARI
SINAV SONUÇLARI
SON ÖDEME TARİHİ 2 ARALIK
SON ÖDEME TARİHİ 2 ARALIK