DR. HASAN AKGÜN’DEN GEGEOĞLU’NA ZİYARET
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DR. HASAN AKGÜN’DEN GEGEOĞLU’NA ZİYARET

29 Haziran 2016 - 13:46

Ramazan Ayı Edirne Gezisi’ kapsamında yaklaşık bin 800 kişiyle birlikte Edirne’ye gelen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Edirne Belediye Başkan Vekili Çiğdem Gegeoğlu’nu ziyaret etti.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü Başkanlık Makamı’nda ağırlayan Edirne Belediye Başkan Vekili Çiğdem Gegeoğlu, tarihin, kültürün ve medeniyetin beşiği olan Edirne'ye gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirilen terör saldırısını kınayan Akgün, “Bu yıl yaklaşık 3 bin Büyükçekmeceli bayan ile Edirne’ye gelmeyi planlıyorduk. Ancak dün akşam yaşanan hain saldırı sonrası bine yakın misafirimiz, ziyaret planlarını erteledi. 33 yıldır kesintisiz olarak sürdürdüğümüz Edirne ziyaretini bu yılda gerçekleştirdik” dedi.

Edirne Belediye Başkan Vekili Çiğdem Gegeoğlu, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e tarihi Kırkpınar’ın sembolü kırmızı dipli mumu takdim ederek, bu yıl 655’inci düzenlenecek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne hem şahsını hem de tüm Büyükçekmece Halkı’nı davet etti.

Başkan Akgün de Gegeoğlu’na çeşitli hediyeler sunarak, 66 ülke bin 650 katılımcı ile yapılması planlanan ve 4’üncü kez dünyanın en iyi festivali ödülünü aldıkları 17. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'ne tüm Edirne Halkı’nı davet etti.

4263202.jpg
Bu haber 1300 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE AKADEMİ'NİN 12-14 ARALIK 2018 TARİHLİ PROGRAMI
EDİRNE AKADEMİ'NİN 12-14 ARALIK 2018 TARİHLİ PROGRAMI
İşyerlerinin Açılış-Kapanış Saatleri
İşyerlerinin Açılış-Kapanış Saatleri