ÇOCUKLAR YİNE KENT ORMANI’NDA BULUŞACAK
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

ÇOCUKLAR YİNE KENT ORMANI’NDA BULUŞACAK

Bizim en büyük yatırımımız; geleceğimizin teminatı çocuklarımıza” diyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirneli çocukları bu kez de Edirne Belediyesi Kent Ormanı’nda düzenlenecek okuma şenliğinde bir araya getiriyor. Okuma alışkanlığının kazandırılması amacıyla düzenlenen şenlikte Başkan Gürkan, çocuklarla birlikte kitap okuyacak; çocuklara birbirinden değerli kitaplar hediye edilecek.

04 Nisan 2019 - 11:23

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Çocuk Şenliği’nde çocuklara bu tür organizasyonları daha sık düzenleyeceklerine dair söz veren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, çocukları bu kez de Çocuk Okuma Şenliği’nde bir araya getiriyor.

6 Nisan Cumartesi Saat:14.00’te Edirne Belediye Kent Ormanı’nda düzenlenecek olan şenlikte çocuklar hem doğanın keyfini çıkaracak; hem de aileleri ile birlikte kitap okuyacak. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’da Edirne Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Çocuk Okuma Şenliği’nde çocuklara birbirinden değerli kitaplar hediye edecek.  

Her 15 günde bir çocuklar için böyle etkinliklerin düzenleneceğine dair çocuklara söz verdiğini ifade eden Başkan Gürkan, “Çocukların olduğu yerde gelecek vardır, yarın vardır, umut vardır. Çocuklarımızın kalplerine sevgi tohumları ekmeye; onlara geleceğe hazırlamaya devam ediyoruz. Aydınlık yarınlarımız için; kitap okumayı seven bir nesil için tüm aileleri çocukları ile birlikte Edirne Belediyesi Kent Ormanı’nda düzenleyeceğimiz Çocuk Okuma Şenliği’ne davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SON ÖDEME TARİHİ 30 EYLÜL
SON ÖDEME TARİHİ 30 EYLÜL
 TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ
TEBLİĞ EDİLECEK MÜKELLEF LİSTESİ