Reklamı Geç
BELİNAY’A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BELİNAY’A SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ

Kütahya’da yaşayan Süleyman Orhan; 8 yaşına giren torunu Belinay Orhan’a unutulmaz bir sürpriz yaptı. 65 yaşında olan ve Koronavirüsü tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan Süleyman Orhan, Edirne Belediyesi’nden destek istedi. Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, doğum günü pastasıyla birlikte yaşadıkları eve giderek Belinay’ın doğum gününü kutladı; dedeyle-torunu telefonla konuşturdu. Tanrıkulu, “Dünya 5 dakikalığına güzelleşti” dedi.

19 Nisan 2020 - 12:32

Kütahya’da yaşayan Süleyman Orhan, Edirne’de yaşayan torunu Belinay Orhan’ı doğum gününde yalnız bırakmak istemedi. Koronavirüsü tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan 65 yaşındaki Süleyman Orhan Edirne Belediyesi’ni arayarak; bu yıl torununun yanında olamayacağını, imkan varsa kendisi adına torunu Belinay’a bir doğum günü pastası ulaştırılmasını rica etti.

Bunun üzerine Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, belediye personeli ile birlikte Belinay’ın yaşadığı eve gitti. Apartman girişinde doğum günü pastasının mumlarını yakan Başkan Yardımcısı Dr. Tanrıkulu daha sonra zili çaldı. Kapıyı kardeşi ile birlikte açan Belinay Orhan, şaşkınlığını gizleyemedi.

Belinay’ın doğum gününü kutlayan Tanrıkulu, “Bu Kütahya’dan, dedenden sürpriz.  Deden bizi aradı. Biz de Edirne Belediyesi olarak, doğum günü pastasını sana getirmek istedik” diye konuştu.

Tanrıkulu, ayrıca Belinay’a hediyeler verdi. Daha sonra Belinay’ı dedesi ve babaannesi ile  konuşturdu.

               

2020/04/9925442.jpg
2020/04/3431728.jpg
2020/04/2232018.jpg
2020/04/7078617.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TEŞEKKÜRLER EDİRNE!
TEŞEKKÜRLER EDİRNE!
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ 1. OLAĞANÜSTÜ TOPLANTISI GÜNDEMİ
EDİRNE BELEDİYE MECLİSİ 1. OLAĞANÜSTÜ TOPLANTISI GÜNDEMİ
Reklamı Geç