BEBEK VE UYKU SEMİNERİ
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BEBEK VE UYKU SEMİNERİ

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından Uyku Danışmanı Sinem Gerger Akınal’ın katılımıyla Bebek ve Uyku Semineri düzenlenecek. Akınal, bebeklere doğru uyku alışkanlığını kazandırmak için annelere ve babalara önemli bilgiler verecek.

22 Aralık 2017 - 12:06 - Güncelleme: 22 Aralık 2017 - 12:24

Edirnelilere halk sağlığı konusunda birçok bilgilendirici eğitim ve seminerler veren Edirne Belediyesi, bu kez Uyku Danışmanı Sinem Gerger Akınal’ı konuk edecek. 24 Aralık Pazar Günü Saat:12.00’de Edirne Belediyesi Eski Nikah Salonu’nda gerçekleştirilecek olan  ‘Bebek ve Uyku Semineri’nde; Uyku Danışmanı Sinem Gerger Akınal; ‘Uyku Nedir. Neden İhtiyacımız var?’, ‘Uyku Eğitim Nedir?’, ‘Aylara Göre Uyku Eğitimi Nasıl Olur?’, ‘Uyku Eğitim Metotları Nelerdir?’, ‘Gece Boyunca Kesintisiz Uyku Nasıl Olur?’, Uyku Rutini Nasıl Oluşturabiliriz?’, Doğru Uyku Alışkanlığını Nasıl Kazandırırız?, ‘Uyku Düzenini Nasıl Koruruz?’,  ‘Uyku Düzenini Nasıl Koruruz?’ gibi soruları yanıtlayacak, bebeklere doğru uyku alışkanlığının kazandırmak için anne ve babalara önemli ip uçları verecek.

Edirne Belediyesi olarak Edirne Halkı’nın sağlığı çok önemsediklerini ifade eden Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, “Edirnelilerin sağlığını korumak, sağlık konusunda halkımızı bilinçlendirmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Türkiye’de birçok bebek sallanarak, emzirerek, pışpışlanarak uyuyor ve bu durum uzun yıllar bu şekilde gidiyor. Bir bebeğin kendi yatağında kendi kendine uykuya dalması; bebeğin gelişimi için de çok önemli. Uyku Danışmanı Sinem Gerger Akınal, bu konuda bize önemli bilgiler verecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz eğitim seminerine tüm Edirne Halkı’nı davet ediyoruz” dedi.

Bu haber 975 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EDİRNE AKADEMİ'NİN 12-14 ARALIK 2018 TARİHLİ PROGRAMI
EDİRNE AKADEMİ'NİN 12-14 ARALIK 2018 TARİHLİ PROGRAMI
İşyerlerinin Açılış-Kapanış Saatleri
İşyerlerinin Açılış-Kapanış Saatleri